Vítejte v redakci největšího online medicínského vydavatelství.

Jmenuji se Magda Hettnerová a jsem šéfredaktorkou odborné redakce společnosti MeDitorial. Měsíčně realizujeme desítky medicínských projektů pro laiky i odbornou veřejnost.

Součástí našeho týmu jsou desítky profesionálů napříč celým medicínských spektrem. I Vy se můžete stát jedním z nás a podílet se na vytváření uvedeného obsahu.

V současné době hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici externí Medical Advisor. Pokud máte o nabízenou pozici zájem, je třeba pro zařazení do 1. kola výběrového řízení splnit následující požadavky:

  1. Napsat zkušební text z anglického originálu (studie) v českém jazyce.
  2. Zrevidovat již hotový český text určený pro odborníky. Po úspěšném splnění výše uvedených požadavků budete pozváni do druhého kola výběrového řízení.
  • Zadání zkušebního textu

    Ještě před samotným zadáním zkušebního textu vyplňte prosím nezbytné kontaktní údaje:

    (Před pokračováním je nutné vyplnit všechny údaje.)

Kdo jsme

MeDitorial se pohybuje v online medicínském prostředí již více než 10 let. Za tu dobu jsme si v tomto segmentu vybudovali pevnou pozici a v mnoha ohledech jsme jedničkou na trhu. Jsme tým tvořený lékaři, kreativními designéry a zkušenými programátory. MeDitorial je společnost se zázemím vydavatelství, mediální a PR agentury a informačních technologií. Tento celý potenciál intenzivně koncentrujeme pouze do jedné úzce specializované oblasti – tvorby komplexního medicínského obsahu. Mezi našimi klienty najdete významné farmaceutické firmy jako je Pfizer, Roche, MSD, Apotex, Zentiva, Baxter a další.

Kde se s námi můžete setkat nejčastěji:

www.prolekare.cz – představuje medicínský informační portál v České republice a na Slovensku pro lékaře.

www.prosestru.cz – nově spuštěný projekt pro všeobecné sestry a ostatní nelékařské zdravotnické pracovníky.

www.ulekare.cz – je nejnavštěvovanější odborný portál o zdraví určený pro laickou veřejnost s desetiletou tradicí v ČR.

edukační projekty – jde o pravidelně aktualizované informační zdroje v oblasti dané problematiky.