Vítejte v největší zdravotnické online poradně v České republice.

Poradna uLékaře.cz je největší portál o zdraví v České Republice. Už více než 10 let pomáháme pacientům nejen z České republiky s jejich zdravotními obtížemi. Fungujeme online 24 hodin 7 dní v týdnu.

Součástí našeho týmu je téměř 190 lékařů, kteří měsíčně zodpovědí více než 2 500 dotazů. Staňte se i Vy naším online kolegou a pomáhejte pacientům s jejich potížemi.

Co obnáší práce v naší poradně?

Práce v poradně je nenáročná a časově flexibilní. Na dotazy odpovídáte v redakčním systému poradny.Odpovídáte jen na dotazy z Vámi vybraných oborů.V případě potřeby si můžete nastavit dovolenou.

Koho hledáme?

S poradnou uLékaře.cz spolupracují jak zkušení lékaři, tak medici, kteří se připravují na svou specializaci. Rozhodující je ukončené lékařské vzdělání. V poradně ale uvítáme i lékařky na mateřské dovolené, které chtějí zůstat v kontaktu s pacienty a svým oborem. A otevřené dveře u nás mají i zkušení lékaři v důchodu, kteří chtějí i nadále pomáhat pacientům.

Zaujala Vás naše nabídka? Staňte se i Vy součástí naší online poradny a buďte průkopníky online medicíny.

  • Registrace

    Chcete se stát součástí našeho týmu? Stačí se jen zaregistrovat.

    Na základě této registrace Vás kontaktujeme a uvedeme Vás do naší poradny.

    (Před pokračováním je nutné vyplnit všechny údaje.)

Jak naši poradnu hodnotí samotní lékaři?

Poradna uLékaře.cz v první řadě pomáhá svým pacientů. Svůj přínos má ale i pro lékaře, kteří v ní odpovídají. Přečtěte si názory našich lékařů, kteří s online poradnou uLékaře.cz spolupracují už dlouhá léta.

MUDr. Aleš Ducháček
Praktický lékař
„V internetové poradně uLékaře.cz působím od začátku roku 2013. Možnost konzultace po internetu je pacienty žádaná a pro mě jako pro lékaře je odpovídání přínosné, protože mě často nutí zamyslet se nad netypickými a vzácnějšími zdravotními problémy a jsem pak lépe připraven podobné stavy řešit v praxi.“
Prim. MUDr. Pavel Texl
Vedoucí lékař a ředitel sanatoria Helios
„Jsem rád, že existují fóra, na kterých diskutují lékaři s pacienty. Pro pacienty je důležité získávat více informací od většího počtu lékařů a mít možnost porovnávat názory a navrhovaná řešení léčby. Stejně tak i lékaři mohou lépe poznávat potřeby svých pacientů a získávat jejich důvěru – zvláště v tak intimních oborech, jako jsou gynekologie, těhotenství a léčba neplodnosti. Děkuji za důvěru všem svým pacientům a děkuji všem kolegům a kolegyním, kteří se tímto způsobem snaží pomoci svým pacientům.“

Kontakt

Barbora Korandová

Project Manager


uLékaře.cz, s.r.o.

Šafaříkova 201/17

12020 Praha 2


[e] barbora.korandova@ulekare.cz

[w] www.ulekare.cz

[m] +420 602 213 127